Ventspilī nometni aizvadījuši jaunie snovbordisti

Ventspils piedzīvojumu parkā, veikparkā un skeitparkā šogad pirmo reizi uz treniņnometni bija ieradušies Biedrības “Snovborda Akadēmija” audzēkņi un treneri. Nometnē piedalījās 28 dalībnieki vecumā no 6 – 14 gadiem no dažādām Latvijas pilsētām.

Sezonu uzsāk Veikparks!

Sestdien, 10.jūnijā, sāks darboties Ventspils Piedzīvojumu parka Veikparks, kurš atrodas slēpošanas kalna dienvidu pusē un veiksmīgi izvēlētais novietojums nodrošina saules starus visa dienas garumā.

Parādi liecību, saņem izklaidi!

Ikvienam skolēnam no 30. maija līdz 16. jūnijam, uzrādot savu liecību vai cita veida sekmes apliecinošu dokumentu, būs iespēja apmeklēt atrakcijas vai atrakciju komplektus Piedzīvojumu parkā tikai par 3 eiro, bet ja uz liecības nav zemākas atzīmes par 9,

Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu!

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 29.aprīlī, darbu uzsāks Piedzīvojumu parks. Apmeklētājiem būs pieejama Kaķa taka un visas atrakcijas, izņemot bamperlaivas un tramplīnlaivu, kas apmeklētājiem būs pieejamas līdz ar tūrisma sezonas atklāšanu, 14. maijā. Līdz

Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāk peintbola sezonu

Pavasara saulainās dienas tā vien aicina aktīvā dzīves veida piekritējus pavadīt laiku ārpus telpām. Lai šis laiks būtu pozitīvām emocijām piepildīts, Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā apmeklēt peintbola spēli.