Aicinām pieteikties atsaucīgus, draudzīgus un laipnus jauniešus (vecumā no 16 līdz 20 gadiem), kuri vēlas iegūt darba pieredzi klientu apkalpošanā un pilnveidot savas prasmes šādos amatos:

  • ADMINISTRATORS – galvenie darba pienākumi: apmeklētāju informēšana par pieejamajiem pakalpojumiem un to cenām, biļešu izsniegšana, kases operāciju veikšana;
  • VECĀKAIS KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS - galvenie darba pienākumi: apkalpot virvju trases, katapultas un rotora apmeklētājus, sniegt apmeklētājiem palīdzību virvju trasē, uzmanīt drošības ievērošanu no apmeklētāju puses;
  • *KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS – galvenie darba pienākumi: apkalpot klientus atrakcijās, uzmanīt drošības ievērošanu no apmeklētāju puses.

Darbu ir iespējams apvienot ar mācībām vai studijām. No tevis sagaidām: latviešu un vismaz vienas svešvalodas zināšanas, labas komunikācijas spējas, augstu atbildības sajūtu un pozitīvu attieksmi pret darbu.

Pievienojies mūsu komandai, sūtot ziņu (vārdu, uzvārdu) uz WhatsApp +37126633773


*Klientu apkalpošanas speciālisti tiek nodarbināti sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru. Papildus informācija ŠEIT.