Aicinām pieteikties ziemas sezonas darbiniekus Piedzīvojumu parkā

Esi atsaucīgs, draudzīgs, laipns un vēlies iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem? Tad šis darbs noteikti būs Tev piemērots! Aicinām pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora un klientu apkalpošanas speciālistu amatiem.

Darba laiki valsts svētkos

Aicinām iepazīties ar Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas objektu darba laikiem valsts svētku brīvdienās, no 16. līdz 18.novembrim:

Piedzīvojumu parkā noslēgusies sezona

Sākot no pirmdienas, 14. oktobra, Piedzīvojumu parkā ir noslēgusies vasaras sezona, un atrakciju zonas izklaides vairs nebūs pieejamas. Taču vēl līdz oktobra beigām grupām ar iepriekšēju pieteikšanos būs iespēja spēlēt peintbolu.

Būs satiksmes ierobežojumi “Stirnu buks 2019” laikā

Sestdien, 17.augustā, Ventspilī notiks taku skrējienu seriāls “Stirnu buks” posms, kurā dalībnieki sacentīsies 5 dažādās distancēs un plānots, ka kopumā pasākumā piedalīsies 3000 skrējēji. Sacensību starts un finišs būs pie Pludmales akvaparka.

Īpašais piedāvājums Piedzīvojumu parka veikparkā!

Ventspils Piedzīvojumu parka veikparkā, augusta mēnesī visiem aktīvās atpūtas cienītājiem sagatavots īpaši izdevīgs piedāvājums – līdz vasaras beigām, 31.augustam, veikparka izmantošana un inventāra noma veselai stundai maksās tikai 20,00 eiro!

Tuvojas Vislatvijas Nūjošanas festivāls

Sestdien, 10.augustā plkst. 11:00, tiks dots starts nu jau desmitajam Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī. Gaidām ikvienu piedalīties festivālā – un iespējams izvēlēties startēt 5,3km vai 10,6km distancēs.