Atklāta Ventspils rodeļu trase!

Sestdien, 10.jūnijā, plkst.11.00 svinīgā pasākumā Ventspils Piedzīvojumu parkā tika atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase -Ventspils rodelis.

Skolēnu ekskursiju piedāvājums

Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā, tiek gaidītas klašu grupas.

Piesakies darbam vasarā Piedzīvojumu parkā!

Aicinām pieteikties atsaucīgus, draudzīgus un laipnus jauniešus (vecumā no 16 līdz 20 gadiem), kuri vēlas iegūt darba pieredzi klientu apkalpošanā un pilnveidot savas prasmes šādos amatos:

Dāvanu kartes arī elektroniski

Ziemassvētku dāvināšanas laikā piedāvājam iespēju dāvanu karti iegādāties elektroniski Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapā www.ocventspils.lv, kā arī aktīvās atpūtas objektu mājas lapās www.lembergahute.lv, www.piedzivojumuparks.lv, www.udensparks.lv

Piedzīvojumu parkā noslēdzas vasaras sezona

Vēl šajā nedēļas nogalē - piektdien no plkst. 15.00 līdz plkst.19.00, kā arī sestdien un svētdien no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, individuālajiem apmeklētājiem ir pieejami Piedzīvojumu parka pakalpojumi.

Topošās rodeļu trases servisa ēkai Spāru svētki

Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 14:00 tiks atzīmēti Spāru svētki Piedzīvojumu parka rodeļu trases servisa ēkai, kas ir svarīgs atskaites punkts rodeļa trases būvniecības projekta īstenošanā.

Piedzīvojumu parkā mainīsies darba laiks!

Sveicot skolēnus un viņu vecākus Zinību dienā, un lai pirms skolas gaitu uzsākšanas varētu izbaudīt bezrūpīgu izklaidi atrakcijās, ceturtdien, 1.septembrī, Piedzīvojumu parks apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 13:00 līdz 19:00