Dāvanu karte veselībai, enerģijai un dzīvespriekam!

Domājot par dāvināšanas laiku,aicinām izvēlēties dāvanu, kas stiprinās veselību, sniegs enerģiju un dzīvesprieku. Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai pieejamas vienotas dāvanu kartes, kas būs piemērotas un lietderīgas ikvienam!

Svētdien, 11.oktobrī, Piedzīvojumu parks noslēgs sezonu

Svētdien, 11.oktobrī, Piedzīvojumu parks noslēgs vasaras sezonu. Grupas ar iepriekšēju pieteikšanos nākamajās nedēļās joprojām varēs aktīvi atpūsties Kaķa takā un spēlēt peintbolu, kā arī izmantot vēl pieejamās atrakcijas un piknika vietas.

Aktīvā atpūta Ventspilī kopā ar klasi!

Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā un Ledus halles slidotavā, šoruden tiks gaidītas klašu grupas, sniedzot atpūtu, izklaidi un piedzīvojumus aktīvajiem skolēniem.

Darba laiki Līgo svētkos

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem pārcelto darba dienu uz 13.jūniju un laikā no 20. līdz 24.jūnijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Izbaudi vasaru uz skrituļslidām!

Šosezon visiem sporta un aktīvās atpūtas cienītājiem Piedzīvojumu parkā ir jauns pakalpojums - iespēja izīrēt skrituļslidas un skrituļslidošanai nepieciešamo inventāru – aizsargu komplektu un aizsargķiveri.