Sestdien, 19. augustā, Ventspils Piedzīvojumu parka Veikparkā norisināsies “Ventspils Veikparka Kausa izcīņa” bērniem un jauniešiem. Dienu papildinās arī profesionālu veikbordistu paraugdemonstrējumi un bezmaksas veikošana ikvienam interesentam.

Sacensības ir paredzētas bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam, kur dalībnieki tiks apbalvoti dažādās nominācijās un ikviens sportists saņems veicināšanas balvu. Pasākuma mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi nodarboties ar ūdens sportu, kas ir lielisks laika pavadīšanas veids, kā arī fiziskā aktivitāte, kurā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas.

Sportistiem būs iespējams izkarsēties pirtī un baļļā, paēst kopīgi turpat uz uguns vārītu zupu un pēc sacensībām izmantot bezmaksas Piedzīvojumu parka apmeklējumu.

Pēc sacensībām ikviens aicināts bez maksas izmēģināt veikošanu profesionālu instruktoru uzraudzībā. Interesenti tiks nodrošināti ar aprīkojumu. Pasākuma dalībnieki varēs izmantot arī SUP dēļus, velokartus, spēlēt basketbolu, futbolu un nodarboties citām aktvitātēm.

2016. gadā tika aizsākta Ventspils veikborda skola ar grupu apmācībām un ideja tika turpināta arī šajā sezonā. Šajā gadā veikborda grupu apmācības apmeklē jau apmēram 13 bērni un jaunieši, no kuriem daļa piedalīsies arī šīs sestdienas “Ventspils Veikparka Kausa izcīņā”. Starp dalībniekiem būs arī pieci pieaugušie veikošanas iesācēji. Grupu apmācības notiek katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu.

Pasākuma “Ventspils Veikparka Kausa izcīņa” programma:

10:00 - 12:00   Reģistrēšanās un brīvie treniņi;

12:00               Pasākums sāksies ar sportiskām aktivitātēm un dažādiem iesildīšanās vingrinājumiem kopīgi visiem dalībniekiem;

12:30 – 13:30 Brīvie treniņi dalībniekiem;

14:00 – 16:30 Sacensības ar 2 braucieniem katram dalībniekam;

17:00               Apbalvošana;

17:00 – 21:00 Brīvais kabelis apmeklētājiem (bezmaksas braucieni instruktora pavadībā);

17:00 - 22:00   Dalībniekiem bezmaksas Piedzīvojumu parka apmeklējums;