Odrija saņēma piemiņas dāvaniņas un iespēju baudīt gan rodeļa nobraucienus, gan atrakcijas veselu dienu bez maksas. Kopā ar Odriju nobraucienā devās vectēvs Andris, bet turpat izklaides rodeļu trasē vēroja arī vecmāmiņa Anna. Odrija Ventspils rodeļu trasē bija viesojusies arī iepriekš.

Ventspilī ir Baltijā lielākā vissezonas rodeļu trase, kas Piedzīvojumu parkā tika atklāta š.g.  10.jūnijā. Ventspils rodelis ir kļuvis par ļoti iecienītu atrakciju gan pilsētnieku, gan pilsētas viesu vidū.  Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš ar 360 grādu virāžām. Rodeļa kamanas ir divvietīgas un var sasniegt maksimālo ātrumu līdz 40 km/h.  Kamanas ir aprīkotas ar viedo elektronisko bremzēšanas sistēmu un elektriskajām bremzēm, kas nodrošinās pašbremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm. Rodeļu trases konstrukcijas un kamanas izgatavotas “Josef Wiegand GmbH & Co. KG” rūpnīcā Vācijā, kas ir viens no lielākajiem rodeļu trašu izgatavotājiem visā pasaulē.

Bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens ir bez maksas, tikai pieaugušā pavadībā, kuram jāiegādājas biļete.Pieaugušajiem par vienu nobraucienu ir jāmaksā 5 eiro, bet jauniešiem vecumā no 8 -17 gadiem viena nobrauciena cena ir 3 eiro.