Kā pastāstīja Deividas, ierodoties Ventspilī, jau ceturtdienas vakarā ģimene bija nolēmusi doties uz Piedzīvojumu parku, bet konstatēja, ka pulkstens jau ir īsi pirms deviņiem un Piedzīvojumu parks apmeklētājiem drīz tiks slēgts. Toties nākamā diena ģimenei izrādījās ļoti veiksmīga, jo tieši viņi ir izpelnījušies Ventspils rodeļa trases simtstūkstošā apmeklētāja godu un dāvanas.

Par godu svinīgajam notikumam, ģimene saņēma piemiņas dāvaniņas, kā arī iespēju baudīt gan rodeļa nobraucienus, gan atrakcijas Piedzīvojumu parkā veselu dienu bez maksas, tāpat ģimene varēs doties arī uz Pludmales akvaparku.  Ģimene Ventspilī kopumā ciemojas jau ceturto reizi.

Ventspilī ir Baltijā lielākā vissezonas rodeļu trase, kas Piedzīvojumu parkā tika atklāta 2023.gada 10.jūnijā. Šī gada maijā Ventspils rodeļu trase ieguva «Latvijas labākais tirgotājs 2023»  galveno balvu atpūtas objektu kategorijā.

Ventspils rodelis ir kļuvis par ļoti iecienītu atrakciju gan pilsētnieku, gan pilsētas viesu vidū.  Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir 580 m garš ar 360 grādu virāžām. Rodeļa kamanas ir divvietīgas un var sasniegt maksimālo ātrumu līdz 40 km/h.  Kamanas ir aprīkotas ar viedo elektronisko bremzēšanas sistēmu un elektriskajām bremzēm, kas nodrošinās pašbremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm. Rodeļu trases konstrukcijas un kamanas izgatavotas “Josef Wiegand GmbH & Co. KG” rūpnīcā Vācijā, kas ir viens no lielākajiem rodeļu trašu izgatavotājiem visā pasaulē.

Bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens ir bez maksas, tikai pieauguša pavadībā, kuram jāiegādājas biļete. Pieaugušajiem par vienu nobraucienu ir jāmaksā 5 eiro, bet jauniešiem vecumā no 8 -17 gadiem viena nobrauciena cena ir 3 eiro.