Pavasara saulainās dienas tā vien aicina aktīvā dzīves veida piekritējus pavadīt laiku ārpus telpām. Lai šis laiks būtu pozitīvām emocijām piepildīts, Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā apmeklēt peintbola spēli.

Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma. Speciāli izveidots laukums, kurā  izvietoti vairāki šķēršļi, piešķir īpašas izjūtas un ļauj labā kompānijā pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu.

Līdzīgi kā citos aktīvos sporta veidos, arī peintbolā spēlētājiem ir jālieto speciāls aprīkojums, lai sevi pasargātu no traumām. Katram spēlētājam tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst peintbola ierocis, maskēšanās tērps, sejas maska un 100 bumbiņas. Ar peintbola noteikumiem iepazīstina un spēles norisei līdzi seko instruktors.

Peintbolu kā aizaurojošu aktivitāti ir iecīnījuši draugu kompānijas un skolēnu grupas. Tāpat azartiskā spēle ir piemērota dzimšanas dienu svinībām, vecpuišu ballītēm un korporatīviem pasākumiem, lai saliedētu komandu, izklaidētos un, protams, pats galvenais – aktīvi pavadītu laiku kopā.

Peintbola spēli iespējams pieteikt pa tālruni 28611333.

Lai arī šobrīd Piedzīvojumu parkā aktīvi noris pirms sezonas sagatavošanas darbi, apmeklētājiem ik dienu ir iespējams uzkāpt kalna virsotnē, aplūkot staltbrieža skulptūru, izmantot tālskati un vērot pilsētu no augšas. Mazākajiem apmeklētājiem ir pieejams mini ekskavators. Visas atrakcijas ik dienas būs pieejamas sākot ar maiju. Aicinām sekot līdzi informācijai www.piedzivojumuparks.lv, www.ocventspils.lv, kā arī sociālajos medijos.