Straujiem soļiem tuvojās gada skaistākie mēneši, līdz ar to tiek komplektēta jauniešu komanda darbam Ventspils Piedzīvojumu parkā 2017.gada vasaras sezonā.

Darbs vietā, kur pats nosaukums jau liecina par piedzīvojumu, ir aktīvs un aizraujošs. Ik gadu saliedēta komanda rūpējas, lai Ventspils Piedzīvojumu parka apmeklētāji būtu apmierināti un priecīgi ar sniegtajiem pakalpojumiem; lai laiks, ko pavada dažādās atrakcijās, būtu drošs un pozitīvām emocijām bagāts. Jauniešiem tā ir iespēja ar savu darbu ne tikai sagādāt prieku tūkstošiem apmeklētāju, bet arī pašam iegūt, iespējams, pirmo darba pieredzi, uzlabot valodas zināšanas, iepazīt jaunus draugus un nopelnīt naudu sen kārotam sapnim.

Lai kopīgi sasniegtu mērķus, Piedzīvojumu parks aicina darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus jauniešus, kuri ir motivēti darbam ar cilvēkiem.

Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora, atrakciju instruktora un virvju trases instruktora amatiem.

Tāpat aicinām pieteikties skolēnus no 16 līdz 20 gadu vecumam vasaras praksei darbā par instruktoriem atrakcijās. Vasaras prakse jeb skolēnu nodarbinātības projekts tiek īstenots sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, un tā ir iespēja katram skolēnam vienu mēnesi strādāt uzņēmumā un saņemt par to atalgojumu. Izvēloties jauniešus, galvenokārt, tiks vērtēta viņu motivācija, attieksme pret darbu un komunikācijas spējas.

Pieteikties darbam un skolēnu praksei iespējams līdz 31.martam, aizpildot un iesūtot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu .

Pieteikuma anketa 

Īss apraksts par vakancēm:

  • Instruktors atrakcijās – jānodrošina droša klientu apkalpošana atrakcijās. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu.
  • Instruktors kaķa takā – jāveic izstruktāža Kāķa takas apmeklētājiem, jāuzmana drošības ievērošana no Kaķa takas apmeklētāju puses. Nepieciešanas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma. Laba fiziskā sagatavotība un nav bailes no augstuma.
  • Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu un kasi. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešanas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma.

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties pa tālruni: 22025920.