Latvijas vasarā ar snovbordu nodarboties nav iespējams, bet šim sporta veidam ir dažas līdzīgas alternatīvas, piemēram, skeitbords. Jaunieši ar skeitborda un longborda dēļiem pārvietojas pa Ventspils velo celiņiem un braukā pa skeitparka rampām, tādējādi trenējot savu līdzsvara izjūtu. Trikus, ko ar snovbordu izpilda gaisā, jaunieši apgūst Piedzīvojumu parka batutos.

Nometnes dalībnieki izmantoja iespēju iepazīties ar vēl vienu dēļu sporta veidu – veikbordu. Veikparks atrodas pie Piedzīvojumu parka kalna "Lemberga hūte" dienvidu nogāzes. Šis sporta veids deva iespēju jauniešiem arī vasarā izbaudīt slīdēšanu pa virsmu, šoreiz nevis sniegu, bet ūdeni.

Ventspils kā nometnes rīkošanas vieta nav izvēlēta nejauši. Nometnes rīkotāja Baiba Zalcmane par Ventspili kā nometnes galamērķi saka: “Ventspilī, manuprāt, ir bērniem ļoti draudzīga vide. Pilsētā ir iespējams nodarboties ar daudzām interesantām aktivitātēm sakārtotos sporta un aktīvās atpūtas objektos, piemēram, skeitparkā, Piedzīvojumu parkā, Pludmales akvaparkā, klinšu kāpšanas sienā. Brīvi pieejami ir arī  veloceliņi,  pa kuriem varam ērti un droši pārvietoties ar velosipēdiem, skūteriem un skeitborda dēļiem. Pludmale ir tīra un sakopta, mums patīk tur spēlēt dažādas interesantas spēles. Sakārtota infrastruktūra! Jūtamies lieliski un bērni ļoti labprāt atgrieztos šeit arī nākamajā gadā!”.