Sestdien, 17. septembrī, Ventspils veikparkā norisinājās sezonas noslēguma pasākums. Pasākuma galvenais notikums bija bērnu un jauniešu sacensības, kur uzvarētāji bija visi dalībnieki. Katrs no dalībniekiem tika pie balvas un savas nominācijas. Kopā piedalījās 12 bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam. Jaunākais dalībnieks un nominācijas “Lielākais drosminieks” bija ventspilnieks Marko Jansons. Nominācijā “Labākais dienas sniegums” tika nominēts 13 gadīgais liepājnieks Lokers Jurkovskis.

Pēc jauniešu sacensībām ikvienam bija iespēja pamēģināt veikot bez maksas instruktoru pavadībā. Šādi drosminieki bija 23, kas rudenīgā laikā nebaidījās izmēģināt veikošanu. Iestājoties tumsai trase tika izgaismota un veikošana turpinājās, tad savas prasmes un iedvesmu pārējiem sniedza jau pieredzējuši veikotāji.

Paralēli veikošanai norisinājās arī Veikparka sētas volejbola turnīrs. Pirmo vietu ieguva komanda “Lapsiņi” – Inta Ozola, Toms Siņavskis un Krists Svārups, balvā iegūstot dāvanu kartes no elektrokartingiem Blue Shock Race un pārvedājamās pirts izmantošanu 24h.

Pasākums norisinājās pozitīvā atmosfērā un mūzikas pavadījumā no Dj Ziggy, ikvienam bija iespēja saslidīties baļļā un pirtī, bērni sildījās, lēkājot uz batuta, braukājot ar velokartiem, spēlējot bumbu. No organizatoru puses visiem tika pagatavotas kopīgas pusdienas – uz uguns vārīta zupa.

Pasākuma organizatori izsaka pateicību par sniegto atbalstu un sadarbību Ventspils pilsētas domei, ūdenssporta inventāra un dēļu veikalam Boardside.lv, kā arī Liepājas veikparkam. Ventspils veikpara sezonas noslēgumā izvērtās lielisks sadraudzības pasākums, kas, cerams, pārtaps par tradīciju un tiks turpināts arī nākamajos gados.

Ventspils veikparks arī rudens sezonā turpina apkalpot veikotājus, tādēļ aicinām veikot, iepriekš piesakoties par tālruni 27370666.