No 15. oktobra Piedzīvojumu parks būs slēgts līdz ziemas sezonas uzsākšanai, taču līdz oktobra beigām ar iepriekšēju pieteikšanos ikviens varēs apmeklēt Kaķa taku un spēlēt peintbolu.

Šī gada vasaras sezona Piedzīvojumu parkā aizvadīta veiksmīgi. Piedzīvojumu parku šosezon apmeklējuši aptuveni 390 000 cilvēku, no tiem aptuveni viena trešā daļa izmantojusi maksas pakalpojumus. Savukārt, pavasara un rudens ekskursijās Piedzīvojumu parkā šogad viesojušās 116 skolēnu grupas.

Iecienītākās atrakcijas šajā sezonā bijušas piepūšamās atrakcijas “Osta” un “Kuģis”, bamperlaivas un kameršļūkšanas trase, bet visu vasaras sezonu Piedzīvojumu parkā bija pieejamas vairāk kā divdesmit dažādas atrakcijas. 

Notikuši arī vairāki nozīmīgi pasākumi, tajā skaitā Tūrisma un velosezonas atklāšanas pasākums, Piedzīvojumu parka maratons, Vislatvijas 9.nūjošanas festivāls, Ghetto Games u.c.

Pēc vasaras sezonas noslēguma Piedzīvojumu parkā turpināsies dažādi saimnieciskie darbi, lai sagatavotos ziemas sezonai. Tiks novāktas un ieziemotas vasaras atrakcijas, pārbaudīts iekārtu un pacēlāju tehniskais stāvoklis, sagatavots un izvietots ziemas sezonai nepieciešamais inventārs, kā arī tiks veikti dažādi citi starpsezonas darbi.