Martā tika izsludināts iepirkums par jaunu piepūšamo atrakciju izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu Ventspils Piedzīvojumu parkā. Konkursā uzvarējis SIA “Annels atrakciju fabrika”, kuri šobrīd jau ir uzsākuši piepūšamo atrakciju izgatavošanas darbus.

Līdzšinējais Piepūšamais namiņš nokalpojis 7 sezonas un šogad tiks nomainīts pret divām jaunām, jūras pilsētai ļoti atbilstošām atrakcijām – „Kuģi” un „Ostu”.

Paredzēts, ka atrakcija „Kuģis” būs aprīkota ar vismaz diviem slidkalniņiem un vismaz astoņiem šķēršļiem, savukārt atrakcija „Osta” sastāvēs no vairākiem elementiem. Būs gan šķēršļu platformas ar lēkšanas iespējām, vismaz viens slidkalniņš un 12 vertikālie šķēršļi, kā arī grīdā iestrādāts slēpšanās un lēkāšanas elements.

Abas atrakcijas būs aprīkotas ar iestrādātu  ūdens novadīšanas sistēmu, kas pēc lietus ātrāk ļaus tās sakopt un sagatavot turpmākai izmantošanai.

trakcijas tiks svinīgi atklātas 14.maijā, kad Piedzīvojumu parkā notiks Ventspils velosezonas un tūrisma sezonas atklāšana.

Šobrīd Ventspils Piedzīvojumu parkā notiek sakopšanas darbi, tiek pārbaudītas esošās atrakcijas, veikti uzlabojumi, ja tas nepieciešams, kā arī sagatavots viss nepieciešamais, lai no 14.maija apmeklētājiem būtu iespējams baudīt patīkamu atpūtu.