Slēpošanas kalns šo sezonu uzsāka 8.janvārī un ar pārtraukumiem tas bija atvērts deviņpadsmit dienas, kas ir par nedēļu vairāk nekā iepriekšējā sezonā. Kopumā ziemas priekus kalnā baudīja aptuveni 8000 cilvēku.

Tiem, kam sirdī tuva ir slēpošana vai snovbords, bija iespējams izmantot slēpošanas trasi ar diviem pacēlājiem, savukārt iesācēju kalniņu apdzīvoja tie ziemas sporta veida cienītāji, kuri savas prasmes apguva pašmācības ceļā vai pieredzējušu instruktoru pavadībā. Apmeklētājiem bija pieejama arī kameršļūkšanas trase, bet vislielākā jautrība un sirsnīgākie bērnu smiekli valdīja uz ragaviņu kalniņa, kur bez maksas bija iespējams izmantot slēpošanas kalna ragaviņas un lenšveida pacēlāju. Šo iespēju izmantoja daudzi mazie ventspilnieki, un to, ka bērniem šeit patīk, apliecināja fakts, ka ragaviņu kalniņš bija ļoti apmeklēts no atvēršanas brīža līdz pat vēlam vakaram.

Februārī slēpošanas kalnā ar dažādām aktivitātēm tika aizvadīta “Sniega diena”, kurā piedalījās 32 ģimenes un draugu kompānijas. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties deviņās atraktīvās stafetēs, pārbaudot savu veiklību, ātrumu un sadarbošanās spēju, savukārt organizatori bija parūpējušies par balvām, kuras izlozēja starp visām komandām. Tāpat Sniega dienas ietvaros dalībniekiem uz kalna bija iespējams izmēģināt SledDogs sniega slidas un piedalīties “OptiBet ātruma nobraucienā”.

Lai arī aktīvā ziemas sezona “Lemberga hūtē” ir noslēgusies, Piedzīvojumu parka teritorija ikdienā ir pieejama tiem interesentiem, kuri vēlas uzkāpt kalna virsotnē, aplūkot staltbrieža skulptūru vai pilsētu no augšas. Piedzīvojumu parkā darbojas arī kafejnīca “Stenders”, piedāvājot apmeklētājiem gardu maltīti un dzērienus.