Līdz ar ziemai raksturīgo laika apstākļu iestāšanos kalna nogāzē ir uzsākti sagatavošanās darbi ziemas slēpošanas sezonai. Aprīkojuma pārbaudes laikā uzpūstais sniegs ir piesaistījis ievērojamu skaitu izklaides interesentu braukšanai ar ragaviņām. Diemžēl šāda iedzīvotāju pulcēšanās kalna nogāzes sagatavošanas laikā nav droša, kā arī šī brīža valstī izsludinātie ārkārtas situācijas noteikumi neatļauj izklaides un atrakciju parku darbību.

Šo iemeslu dēļ slēpošanas kalna teritorija apmeklētājiem būs slēgta no š.g. 5.janvāra līdz brīdim, kad varēs uzsākt plānoto slēpošanas kalna pakalpojumu sniegšanu.

Apmeklētājiem nebūs pieejamas arī kāpnes līdz kalna virsotnei, jo aktuālie epidemioloģiskās drošības noteikumi atļauj apmeklētāju uzturēšanos vides objektos ārtelpās, ja tiek nodrošināta apmeklētāju vienvirziena plūsma, t.i. , lai izvairītos no kontakta ar pretīmnācēju, jānodrošina iespēja apmeklētājiem līdz objektam nonākt un doties tālāk pa dažādiem ceļiem. Tā kā līdz kalna virsotnei ir tikai vienas kāpnes, pildot epidemioloģiskās drošības noteikumus, šīs kāpnes apmeklētāji nevarēs izmantot.

Laika apstākļu prognoze paredz sala perioda iestāšanos jau šajā nedēļas nogalē, tādēļ slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” plānots uzsākt sniega sagatavošanu, izmantojot sešus sniega lielgabalus. Mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C un sniega segas izveidošanai nepieciešamas vismaz četras dienas.