Sestdien, 10.jūnijā, sāks darboties Ventspils Piedzīvojumu parka Veikparks, kurš atrodas slēpošanas kalna dienvidu pusē un veiksmīgi izvēlētais novietojums nodrošina saules starus visa dienas garumā.

 

Veikparks nodrošina sportošanu un izklaidi uz ūdens, izmantojot 165m garu trošu sistēmu, kura ir nostiprināta 8 metrus virs dīķa ūdens. Veikparkā izvietotas četras peldošas konstrukcijas – divi tramplīni (kikeri), un divi whiteline slaidi - 21 metru garš slaids un 19 metrus garš divu līmeņu slaids apvienojumā ar funbox elementu.

 

Veikparkā izklaides paredzētas ne tikai ūdens prieku bauītājiem, nodarbošanos var atrast arī līdzjutēji, jo papildus veikošanai pieejamas arī  SUP dēļi, pludmales volejbola laukums, strītbola laukums, batuts, velokarti, pirtiņa ar baļļu, telts dažādiem pasākumiem, grilla vieta, kā arī futbola-frīzbija laukums.

 

Ventspils veikparks ir viens no Ventspils piedzīvojumu parka elementiem, kas nozīmē, ka veikbordu Ventspilī vari apvienot arī ar citām aizraujošām aktivitātēm, piemēram, peintbolu, virvju trasi, katapultu, kameršļūkšanu un citām izpriecām.

 

Ik vasaru Ventspils veikparkā Ghetto Games festivāla ietvaros norisinās vērienīgākās veikborda sacensības Baltijā - “Ghetto Wake battle”.  

 

Ventspils veikparkā ir ļoti draudzīgas cenas: kabeļa izmantošana maksā 20€/1h vai 12€/30min, veikborda dēlis maksā 4€ , hidrotērps – 3€. Uz vietas pieejams arī instruktors.

 

Darba laiks: darba dienās: plkst.12:00 – 20:00, brīvdienās: plkst.12:00 – 22:00.

Visērtāk veikparkam var piekļūt no Ganību ielas, adrese: Ganību 158, Ventspils.