Atrakcija „Kuģis” būs aprīkota ar diviem slidkalniņiem un astoņiem šķēršļiem, savukārt atrakcija „Osta” sastāvēs no vairākiem elementiem. Būs gan šķēršļu platformas ar lēkšanas iespējām, vismaz viens slidkalniņš un 12 vertikālie šķēršļi, kā arī grīdā iestrādāts slēpšanās un lēkāšanas elements. Abas atrakcijas būs aprīkotas ar iestrādātu  ūdens novadīšanas sistēmu, kas pēc lietus ātrāk ļaus tās sakopt un sagatavot turpmākai izmantošanai.

Kopumā Piedzīvojumu parkā pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas. Aktīvās atpūtas piedāvājums Piedzīvojumu parkā ir lieliski apvienojams ar dzimšanas dienu vai citu notikumu svinībām. Pasākumiem piedāvājam izmantot Piedzīvojumu parkā esošās piknika vietas vai lielo telti. Interesenti var uzsākt arī veikošanas sezonu Piedzīvojumu parka Veikparkā.

Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā arī peintbola spēli. Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma.

Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā arī peintbola spēli. Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma. Speciāli izveidotā peintbola spēles zona ar vairākiem šķēršļiem un slēpšanās vairogiem piešķir īpašas izjūtas un ļauj labā kompānijā pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu. Līdzīgi kā citos aktīvos sporta veidos, arī peintbolā spēlētājiem ir jālieto speciāls aprīkojums, lai sevi pasargātu tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst marķieris, maskēšanās tērps, sejas maska un 100 bumbiņas. Ar peintbola noteikumiem iepazīstina un spēles norisei līdzi seko instruktors. Peintbola spēli lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 28611333.

Šogad Piedzīvojumu parkā plānoti lieli pasākumi. Pirmais no tiem būs 14.maijā, kad ar velobraucienu tiks atklāta tūrisma sezona, savukārt 17. un 18.jūnijā norisināsies Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, tam sekos Supermotokross 16.jūlijā un Vislatvijas Nūjošanas festivāls Ventspilī 22.jūlijā. Savukārt no 28.-30. jūlijam norisināsies Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games.

Piedzīvojumu parks strādās pēc šāda darba laika: aprīlī, maijā, septembrī un oktobrī:

darba dienās – no plkst. 15:00 – 20:00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās – no plkst. 12:00 – 20:00, bet jūnijā, jūlijā un augustā visas dienas – no plkst. 11:00 līdz 22:00.

Jaunumiem aicinām sekot: www.piedzivojumuparks.lv un twitter: @PiedzParks!

Gaidīsim Jūs Piedzīvojumu parkā!