Sakot paldies par lieliski aizvadītu vasaras sezonu, Ventspils Piedzīvojumu parkā šajā nedēļas nogalē ikvienu ventspilnieku un pilsētas viesi aicinām apmeklēt Kaķa taku un atrakciju zonu ar 50% atlaidi. 


16. oktobris būs pēdējā diena šī gada sezonā, kad apmeklētāji varēs izmantot atrakciju zonas izklaides, bet vēl līdz oktobra beigām ar iepriekšēju pieteikšanos varēs apmeklēt Kaķa taku un spēlēt peintbolu. Līdz oktobra beigām tiek pieņemti arī ekskursiju grupu pieteikumi. 


Šī gada vasaras sezona Piedzīvojumu parkā aizvadīta veiksmīgi. Piedzīvojumu parku 2016. gada sezonā apmeklējuši 385 000 cilvēku, no tiem aptuveni viena trešā daļa izmantojusi maksas pakalpojumus. Apmeklētāju skaita pieaugums šogad ir 13%. Piedzīvojumu parkā šogad viesojušās 150 skolēnu ekskursiju grupas, kas ir par 28% vairāk kā pērn. 


Visu vasaras sezonu Piedzīvojumu parkā bija pieejamas vairāk kā divdesmit dažādas atrakcijas. Notikuši arī nozīmīgi pasākumi: Tūrisma un velosezonas atklāšanas pasākums, 7. Piedzīvojumu parka pusmaratons, Latvijas Nūjošanas 7. festivāls, Ghetto Games u.c. 

Šajā nedēļā vēl aicinām izbaudīt rudens saulainās dienas Piedzīvojumu parkā!