Sākot no pirmdienas, 14. oktobra, Piedzīvojumu parkā ir noslēgusies vasaras sezona, un atrakciju zonas izklaides vairs nebūs pieejamas. Taču vēl līdz oktobra beigām grupām ar iepriekšēju pieteikšanos būs iespēja spēlēt peintbolu.

Piedzīvojumu parka teritorija apmeklētājiem būs atvērta katru dienu no plkst. 11.00 līdz 19.00, un arī Piedzīvojumu parkā esošā kafejnīca "Kuršu krogs BISTRO" ir atvērta katru dienu. 

Šogad Piedzīvojumu parks sezonu uzsāka 11.maijā, un šī gada vasaras sezona Piedzīvojumu parkā aizvadīta veiksmīgi. Piedzīvojumu parku šosezon apmeklējuši aptuveni 365 000 cilvēku, un no tiem aptuveni viena trešā daļa izmantojusi maksas pakalpojumus.

Iecienītākās atrakcijas šajā sezonā bijušas piepūšamās atrakcijas “Osta” un “Kuģis”, kameršļūkšanas trase, bamperlaivas un bampermašīnas, bet visu vasaras sezonu Piedzīvojumu parkā bija pieejamas vairāk kā divdesmit dažādas atrakcijas. 

Notikuši arī vairāki nozīmīgi pasākumi, tajā skaitā Tūrisma un velosezonas atklāšanas pasākums, Piedzīvojumu parka maratons, Vislatvijas 10.nūjošanas festivāls, taku skrējiena seriāla “Stirnu buks” posms, u.c.

Pēc vasaras sezonas noslēguma Piedzīvojumu parkā turpināsies dažādi saimnieciskie darbi, lai sagatavotos ziemas sezonai. Tiks novāktas un ieziemotas vasaras atrakcijas, pārbaudīts iekārtu un pacēlāju tehniskais stāvoklis, sagatavots un izvietots ziemas sezonai nepieciešamais inventārs, kā arī tiks veikti dažādi citi starpsezonas darbi.