Ventspils Piedzīvojuma parka maratona ietvaros 16.jūnijā pirmo reizi Ventspilī notiks „Mans skrējiens Latvijai„. Jaunā distance izveidota, lai dotu iespēju Latvijas 100 gades gadā pilnīgi visiem piedalīties Skrien Latvijas seriāla posmos. Ventspilī distance būs 1800 metrus gara, lai to varētu noskriet vai noiet katrs, kurš vēlas piedalīties. 

Aicinātas piedalīties ģimenes, vecāki ar bērniem, māmiņas ar bērnu ratiem un jebkurš cits, tādējādi ar savu klātbūtni skrējienā apliecinot aktīvu dzīves veidu un piederību Ventspilij un Latvijai.

Starts skrējienam paredzēts sestdien, plkst. 16.30 pie Ventspils Piedzīvojumu parka. Distancē netiks fiksēts laiks, bet svarīgi ir veikt distanci līdz finišam.

Reģistrācijas maksa skrējienam – 3 EUR, bet tiem, kas jau reģistrējušies kādai citai sacensību distancei – 1 EUR. 16.jūnijā reģistrēties skrējienam varēs izmantot izmantojot unikālo un tikai Ventspilī esošo atlaižu sistēmu – Ventspils valūtu – ventus. Dalības maksa 400 Venti.

Pasākuma laikā Tūrisma informācijas centra teltī darbosies ventu banka, kur būs iespēja pelnīt ventus, spēlējot spēles gan Ventspils virtuālās vēstniecības mājas lapā, gan atbildot uz viktorīnas jautājumiem klātienē, lai arī tie dalībnieki, kuriem nav savu sociālo tīklu konti varētu pelnīt ventus.

Ventspils ventus var pelnīt un krāt, veicot dažādas aktivitātes Ventspils virtuālajā vēstniecībā www.visitventspils.com. Ventu bankas spēles prezentē Ventspils pilsētas dārgumus, kas ir Ventspils tūrisma objekti. Interaktīvajās spēlēs var iepazīt pilsētas apskates un atpūtas objektus – Mazbānīti, Piedzīvojumu parku, Ziedu pulksteni, Livonijas ordeņa pili, kuģīti Hercogs Jēkabs un daudzus citus.

Īpaši Ventspils Piedzīvojumu Parka Maratonam, un šiem skriešanas svētkiem par godu Ventspils Tūrisma informācijas centrs sagatavojis jaunu viktorīnu, ar kuras palīdzību varēsi gan uzzināt interesantus faktus par maratonu, gan nopelnīt pat 500 Ventus!

Ventspilī skrējiena dalībnieki kopīgi nodziedās Latvijas himnu, tad ar Latvijas un sacensību karodziņiem dosies trasē, kas virzīsies pa Saules ielu, tad pagriezīsies pa Riņķu un Ganību ielu un atpakaļ pa Krustkalna ielu uz finišu

Katrs finišētājs saņems dāvanu no organizatoriem, skaistu sveci Latvijas krāsās, kas tiek ražotas Ventspilī

Ventspils Piedzīvojuma parka maratons norisinās 9. reizi. 16. jūnijā ir bērnu skrējieni un 17. jūnijā maratons, pusmaratons, 10,55 un 5,3 km distances. Ventspils ir viena no trim Latvijas pilsētām, kur tiek skrieta maratona distance.

Ventspils Piedzīvojuma parka maratonu organizē Ventspils maratona klubs ar Ventspils pilsētas domes atbalstu.

 

Informējam, ka  publisko pasākumu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.