No pirmdienas, 15.jūnija, apmeklētājiem būs pieejama arī Piedzīvojumu parka atrakciju zona - mazākos apmeklētājus iepriecinās bampermašīnas, bamperlaivas, bērnu autoskola un gumijlēkšanas batuti. Visiem piedzīvojumus alkstošajiem noteikti jāpiedzīvo Kaķa taka, batutu komplekss, tramplīnlaiva un kameršļūkšanas trase, bet pašiem drosmīgākajiem – katapulta, trakais rotors peintbols, kā arī izpriecas veikparkā! Piedzīvojumu parkā nebūs pieejamas piepūšamās atrakcijas un rotaļu namiņš.

Aktīvās atpūtas piedāvājums Piedzīvojumu parkā ir lieliski apvienojams ar dzimšanas dienu vai citu notikumu svinībām. Pasākumiem piedāvājam izmantot Piedzīvojumu parkā esošās piknika vietas vai lielo telti.

Virvju trasē „Kaķa taka” uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprinātas nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kas kopā veido takas, nenokāpjot uz zemes vairākus simtus metru. Izveidoti šķēršļi sadalīti piecās pēc grūtības pakāpes atšķirīgās trasēs. Lai pārvietotos pa šķēršļiem, parka apmeklētājiem tiek izsniegts speciāls drošības aprīkojums un tiek veikta instruktāža par drošību parkā. Tāpat instruktora klātbūtnē jāveic aplis iesācēju trasē.

Ventspils Piedzīvojumu parks piedāvā arī peintbola spēli. Peintbols ir aizraujoša komandas spēle, kurā var piedalīties no 12 gadu vecuma. Speciāli izveidotā peintbola spēles zona ar vairākiem šķēršļiem un slēpšanās vairogiem piešķir īpašas izjūtas un ļauj labā kompānijā pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu. Peintbola spēli lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 28611333.

Jūnijā, jūlijā un augustā Piedzīvojumu parks būs atvērts katru dienu no plkst.11:00 līdz 22:00.

Piedzīvojumu parka apmeklētājiem jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi. Sportotājiem un apmeklētājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Sporta bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm mājas lapā: www.piedzivojumuparks.lv un sociālajos tīklos: www.facebook.com/PiedzivojumuParks/, www.instagram.com/piedzivojumu_parks/ un www.twitter.com/PiedzParks !

Gaidīsim Jūs Piedzīvojumu parkā!