No 1. līdz 31.oktobrim, atzīmējot savu dzimšanas dienu, Olimpiskais centrs “Ventspils” apdāvinās savus apmeklētājus, akcijas ietvaros piešķirot pakalpojumus bez maksas.

Katrs apmeklētājs, iegādājoties kādu no Olimpiskā centra “Ventspils” sniegtajiem pakalpojumiem, dāvanā saņems vēl vienu tādu pašu bez maksas.

Tas nozīmē, ka par katru peldbaseina, atlētikas zāles, Ūdens piedzīvojumu parka, Piedzīvojumu parka, Ledus halles vai citu Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāžu apmeklējumu dāvanā tiks piešķirts 100% atlaižu kupons vēl vienam tādam pašam pakalpojumam. Atlaižu kupons attiecas arī uz abonomentu iegādi. Atlaižu kuponu izmantošanas termiņš būs līdz gada beigām.

Pirms vairāk kā divdesmit gadiem, 1997. gada 25. oktobrī, ar svinīgu pasākumu tika atklāta pirmā nozīmīgā Olimpiskā centra “Ventspils” celtne – Basketbola halle. Tolaik tā bija mūsdienīgākā sporta bāze Latvijā un pirmā būve kopējā Latvijas olimpisko centru izveides iecerē. Olimpiskais centrs “Ventspils” vēsturē ir ierakstīts kā pirmais Latvijā. Tas tika veidots kā sporta bāze ventspilniekiem un, pateicoties pilsētnieku aktivitātiēm un uzklausot viņu iniciatīvas, tas  gadu gaitā kļuvis par pilsētas izaugsmes stūrakmeņiem.

Šī akcija neattiecas uz privāto pakalpojumu sniedzējiem Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzēs, kā arī viesnīcas pakalpojumiem un sporta klubu telpu nomas līgumiem.

Akcijas noteikumi www.ocventspils.lv .