No 15. jūnija vasaras sezonu uzsāk Ventspils Piedzīvojumu parks. Piedzīvojumu parks apmeklētājiem ir atvērts ik dienas no plkst. 11:00 līdz 22:00.

Piedzīvojumu parka apmeklētāji ir lūgti ievērot Ministru kabineta noteikumos paredzētos epidemioloģiskās drošības noteikumus, tostarp apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto mutes un deguna aizsegs vietās, kur ir intensīva cilvēku plūsma un nav iespējams ievērot 2m distanci. Bērni līdz 7 gadu vecumam mutes un deguma aizsegus var nelietot.

Ventspils Piedzīvojumu parkā ir pieejamas visas atrakcijas, izņemot piepūšamās atrakcijas un Rotaļu namiņu. Šīs atrakcijas nav pieejamas epidemioloģiskās drošības apsvērumu dēļ.

Ventspils Piedzīvojumu parkā kopumā ir pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas, bet no mākslīgi uzbērtā kalna “Lemberga hūte” virsotnes paveras lielisks skats uz apkārtni. Īpaši iecienīta tūristu un pilsētnieku vidū ir Piedzīvojumu parka atrakciju zona: bampermašīnas, bamperlaivas, tramplīnlaiva, bērnu autoskola, batutu parks un gumijlēkšanas batuti,  rotaļu namiņš,piepūšamās atrakcijas, kā arī kameršļūkšana. Virvju trasē „Kaķa taka” uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprinātas troses un citi šķēršļi, kas veido piecas dažādu grūtību trases. Ekstrēmu izjūtu cienītāju rīcībā ir trakais rotors un katapulta. Piedzīvojumu parkā iespējams spēlēt arī peintbolu, kā arī izmantot piknika vietas. Kopš jūnija sākuma Piedzīvojumu parkā darbu atsācis arī Veikparks.

Informācija par pakalpojumu cenām pieejama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lv