Ventspils Piedzīvojumu parka veikparkā, uzsākot vasaras sezonu, visiem aktīvās atpūtas cienītājiem sagatavots īpaši izdevīgs piedāvājums – no 10.jūnija līdz 30.jūnijam veikparka izmantošana un inventāra noma veselai stundai maksās tikai 20,00 eiro (iepriekš 29,10 eiro).

Veikparkam ir veiksmīgi izvēlēta lokācija – tas atrodas pie slēpošanas kalna "Lemberga hūte" dienvidu nogāzes, kas nodrošinās saules starus visas dienas garumā – tātad būs karsti!

Veikparks nodrošina veikbordu izmantojot kabeļu sistēmu – lineāru 165m gara trošu sistēmu, kas ir nostiprināta 8 metrus virs ūdens. Veikparkā izvietotas četras peldošas konstrukcijas – divi kikeri, 12 metrus garš iesācēju slaids un 18 metrus garš A veida slaids, lai veikbordisti varētu mācīties un izpildīt interesantākus un dinamiskākus trikus. Veikparkā garlacīgi nebūs nevienam, arī līdzbraucējiem, jo papildus veikošanai pieejamas tādas aktivitātes kā SUP dēļi, volejbola laukums ar pludmales smiltīm, basketbola grozs, batuts, velokarti, līdzsvara virve, pirtiņa un baļļa.

Izmantojot veikparku, ir iespējams iznomāt arī piknika vietu, kas izmaksās vien 5,00 eiro uz visu veikošanas laiku.

Piedzīvojumu parka veikparka darba laiks:

Darba dienās     plkst.14:00 - 19:00
Brīvdienās       plkst.12:00 - 20:00

Ar iepriekšēju pieteikšanos ir iespējams rezervēt arī citu laiku.

Ik vasaru Ghetto Games festivāla ietvaros Ventspils veikparkā norisinās vērienīgās veikborda sacensības Baltijā “Ghetto Wake battle”.

Ventspils veikparks ir viens no Ventspils piedzīvojumu parka elementiem, kas nozīmē, ka veikbordu Ventspilī vari apvienot arī ar citām aizraujošām aktivitātēm, piemēram, peintbolu, virvju trasi, katapultu, kameršļūkšanu un citām izpriecām.

Visērtāk veikparkam var piekļūt no Ganību ielas, adrese: Ganību iela 158, Ventspils.

Plašāka informācija par veikparku – www.piedzivojumuparks.lv

Nāc un veiko!