Ventspils Piedzīvojumu parka veikparkā visiem aktīvās atpūtas cienītājiem sagatavots īpaši izdevīgs piedāvājums – katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 17.30-21.00 ikviens varēs apmeklēt veikparku “dzīvās rindas” ietvaros, iepazīstot un izmēģinot veikbordu rindas kārtībā, bez iepriekšējas pieteikšanās. Veikparka izmantošana un inventāra noma šajā laikā vienai personai maksās tikai 10,00 eiro.

Sākot ar jūlija mēnesi, konkrētos datumos tiks organizēti arī “iesācēju laiki”, kā ietvaros ar iepriekšēju pieteikšanos nelielās grupās būs iespējams apgūt veikborda prasmes. Aicinām pieteikties gan jauniešus, gan pieaugušos līdz 10.jūlijam pa tālruni 27370666. Veikparka izmantošana un inventāra noma vienai personai 2 stundu apmeklējumam grupas ietvaros maksās tikai 5,00 eiro.

Ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 27370666 ir iespēja iznomāt arī visu veikparku sev vēlamā laikā, kas izmaksās 22,00 eiro par stundu, bet inventāra noma vienai stundai maksā 8,00 eiro. Veikparka un inventāra nomas maksa ir par laiku - neatkarīgi no personu skaita, kas to izmanto.

Veikparks nodrošina veikošanu, izmantojot 165m garu trošu sistēmu, kas ir nostiprināta 8 metrus virs ūdens. Ūdenī izvietotas arī peldošas konstrukcijas, lai veikbordisti varētu mācīties un izpildīt interesantākus un dinamiskākus trikus. Sportošana un izklaide uz ūdens tiek nodrošināta, izmantojot austiņas, kurās veikparka instruktors no krasta var sazināties ar veikotāju. Piedzīvojumu parka veikparkā ir atjaunots inventārs, pieejamas gan peldvestes un ķiveres, kā arī hidrotērpi. Arī ūdens temperatūra veikparka dīķī jau šobrīd ir patīkama peldei.

Veikparkam ir veiksmīgi izvēlēta lokācija – tas atrodas pie slēpošanas kalna "Lemberga hūte" dienvidu nogāzes, kas nodrošinās saules starus visas dienas garumā – tātad būs karsti! Visērtāk veikparkam var piekļūt no Ganību ielas, adrese: Ganību iela 158, Ventspils.


Piedzīvojumu parka veikparka darba laiks:

Darba dienās     plkst.14:00 - 19:00

Brīvdienās       plkst.12:00 - 20:00

Ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 27370666 ir iespējams rezervēt arī citu laiku.

Ventspils veikparks ir viens no Ventspils Piedzīvojumu parka elementiem, kas nozīmē, ka veikbordu Ventspilī vari apvienot arī ar citām aizraujošām aktivitātēm, piemēram, peintbolu, virvju trasi, katapultu, kameršļūkšanu un citām izpriecām.

Plašāka informācija par veikparku – www.piedzivojumuparks.lv

Nāc un veiko!