Piedzīvojumu parka šīs sezonas jaunums ir disku golfs. Tā ir ārpustelpu sporta spēle, kurā spēlētājam lidojošais disks jāiemet tam paredzētajā grozā. Spēles uzdevums ir nonākt pie mērķa, šajā gadījumā groza, ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu.

Slēpošanas kalna "Lemberga hūte" nogāzē dažādos attālumos izvietoti 4 grozi, un spēlētājiem Piedzīvojumu parkā uz vietas ir pieejami spēles diski.

Maksa par disku golfa inventāra (grozu un diska) izmantošanu - EUR 1,00 personai par 1 stundu.

Spēles ideja ir ļoti līdzīga tradicionālajam golfam. Pirmais metiens tiek veikts no starta laukumiņa. Trases daļu pa kuru plānots nokļūt līdz mērķim sauc par celiņu (fairway). Trasē esošie šķēršļi procesu padara interesantāku. Spēlētājam ir iespējas izvēlēties – veikt īsāku, bet precīzāku metienu, lai apietu, piemēram, krūmu, vai mest spēcīgāk, pāri šķērslim, taču vienlaicīgi riskēt ar kļūdīšanos. Celiņš ir pabeigts, kad disks sasniedzis mērķi. Visizplatītākais disku golfa mērķis ir speciāli šai spēlei izgatavots grozs. Diskam jāpaliek pašā grozā vai virs tā iekārtajās ķēdēs. Prieks par skaistu trāpījumu grozā vai par izdevušos, precīzu tālmetienu liek iemīlēt šo sporta veidu.

Disku golfu spēlē visu vecumu un jebkuras fiziskās sagatavotības pārstāvji. Tas ir vienlīdz piemērots gan aktīva dzīvesveida, gan mierīga dzīves ritma baudītājiem. Pie kam apgūt šo spēli ir ļoti vienkārši, un ikviens var spēlēt sev piemērotā ātrumā.