Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā un Ledus halles slidotavā, tiek gaidītas klašu grupas, sniedzot atpūtu, izklaidi un piedzīvojumus aktīvajiem skolēniem.

Piedzīvojumu parkā

skolēni ir aicināti apmeklēt Kaķa taku ar piecām dažādām trasēm, izklaidēties atrakcijās un spēlēt peintbolu. Kaķa takas apmeklējums vienam klases skolēnam izmaksā 6,50 EUR, un arī peintbola spēle maksā tikpat. Sezonas jaunumi Piedzīvojumu parkā – Airsoft šautuve un lāzertags! Peintbola vai lāzertaga spēli iespējams pieteikt pa tālruni 20046255 (Pāvels).

Visas Piedzīvojumu parka atrakcijas apmeklētājiem būs pieejamas sākot ar maiju, kad varēs izklaidēties gan bamperlaivās un bampermašīnās, gan tramplīnlaivā, bērnu autoskolā, kameršļūkšanas trasē, gumijlēkšanas batutos, katapultā, rotorā, rodeo bullī, batutu kompleksā, un braukt ar skrituļslidām. Iespējams izvēlēties arī kādu no atrakciju komplektiem, kurā ir iekļautas konkrētas atrakcijas vai dienas biļeti, kas sniegs iespēju izmantot jebkuru no atrakcijām neierobežoti daudz reižu. Piedzīvojumu parkā tiek piedāvāta arī piknika vietas noma visai klasei par 20 EUR uz četrām stundām.

Skolēnu grupas Kaķa takas apmeklējumam vai izklaidei atrakcijās var saņemt atlaidi līdz -20%. Skolēnu grupu pavadošām personām (1 persona uz 10 skolēniem, 2 personas uz 20 skolēniem, utt.) visu atrakciju izmantošana ir bez maksas. Skolēnu grupu apmeklējumus ir iepriekš jāpiesaka pa tālruni 28611333. Par pakalpojumu pieejamību lūdzam pārliecināties www.piedzivojumuparks.lv.


Ūdens piedzīvojumu parkā

skolēnu grupām tiek piedāvāta -20% atlaide - skolēnu grupa Ūdens atrakciju kompleksā var izklaidēties 2 stundu garumā vien par 4,00 EUR personai. Grupu pavadošām personām izklaide ūdens atrakcijās un SPA ir bez maksas. Skolēnu grupu apmeklējumus ir iepriekš jāpiesaka pa tālruni 25636777.


Ledus halles slidotavā

Visai klasei ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 63621998 iespējams rezervēt arī slidošanas laiku Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus halles slidotavā. Izmaksas vienai personai ir 3,50 EUR, kas ietver slidošanu un slidu nomu. Piedāvājums neattiecas uz slidošanu ar disko gaismām vai hokeju.