Sestdien, 19. augustā, Ventspils veikparkā norisinājās Ventspils Veikparka KAUSA izcīņa bērniem un jauniešiem. Pasākumā piedalījās ievērojams skaits dalībnieku vecumā no 8-17 gadu vecumam - 23 dalībnieki, no kuriem 13 bija meitenes un 10 zēni. Lielākais dalībnieku skaits bija no Ventspils un Liepājas, bet atbraukuši bija arī rīdzinieki un jaunieši no Pāvilostas.

Pirmo reizi sacensībās debitēja Ventspils veikborda skoliņas dalībnieki. Meiteņu konkurencē 1.vietu ieguva – Naomia Rozentāle. 2. vietu izcīnīja Elīza Paula Vegnere no Liepājas, 3.vietu – Karlīna Kalniņa no Liepājas.

Zēnu konkurencē bija ļoti līdzīgi sniegumi un pirmās trīs vietu dalībnieku rezultātus šķīra vien pāris punktu. 1. vietu izcīnīja Ernests Jansons no Rīgas, 2.vietu – Helvijs Sprūds no Pāvilostas, 3. vietu – Kristiāns Štībelis no Liepājas.

Lai arī tika izvirzīti trīs labākie dienas sniegumi katrā konkurencē, apbalvoti pa nominācijām tika visi dalībnieki. Pasākuma mērķis ir motivēt jauniešus nodarboties ar veikborda sportu un veidot sadraudzības pasākumu starp Latvijas veikparkiem. Pasākums notika jau otro gadu, iepriekšējā gadā dalībnieku skaits bija 12, un tiek plānots šo pasākumu ieviest kā ik gadēju tradīciju. Par pasākuma atmosfēru un pasākuma vadību rūpējās kaitbordists un veikotājs Dāvis Drande. Ikvienam dalībniekam bija iespēja sasildīties baļļā, lēkāt pa batuta, braukt ar velokartiem, spēlēt bumbu, kā arī no organizatoru puses visiem tika pagatavotas kopīgas pusdienas –  uz uguns vārīta zupa.

Pēc jauniešu sacensībām ikvienam bija iespēja pamēģināt veikot bez maksas instruktoru pavadībā.

Pasākuma organizatori vēlas teikt lielu paldies Ventspil pilsētas domei un  ūdessporta inventāra un dēļu veikals Boardside.lv.

Ventspils veikparks vēl joprojām uzņem veikot gribētājus, kā arī tiek turpinātas grupu apmācības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kur vienas nodarbības cena no cilvēka ir 3 EUR. Vairāk informācijas un apmeklējums jāsaskaņo pa tālruni 27370666. 

Sacensības notika ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu!