Esi atsaucīgs, draudzīgs, laipns un vēlies iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem? Tad šis darbs noteikti būs Tev piemērots! Aicinām pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora un klientu apkalpošanas speciālistu amatiem darbam ziemas sezonā.

Īss apraksts par vakancēm:

  • Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu, kasi un inventāra izsniegšanu. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.838 EUR/h.
  • Klientu apkalpošanas speciālists - galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu un drošības ievērošanas uzmanīšanu pie pacēlājiem, kameršļūkšanas trasē un ragaviņu kalnā, kā arī ar inventāra izniegšanu. Nepieciešamas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes no 2.663 EUR/h.

Nodrošināsim atbilstošu apmācību. Darbu iespējams apvienot ar mācībām skolā vai studijām.

Aicinām pieteikties darbam līdz š.g. 9.decembrim, nosūtot CV uz e-pastu  . Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā un tiks uzaicināti uz darba pārrunām.