Aicinām darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot darba pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora un klientu apkalpošanas speciālistu amatiem, kā arī glābēja vakancēm Pludmales akvaparkā.

Pieteikties aicinām arī skolēnus no 16 līdz 20 gadu vecumam vasaras praksei, kas ir iespēja skolēnam vienu mēnesi strādāt uzņēmumā, iegūt darba iemaņas un saņemt par to atalgojumu.

Pieteikties darbam iespējams līdz 22.aprīlim, nosūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu . Motivācijas vēstulē vēlams atbildēt uz jautājumiem:

  • Kāpēc vēlies strādāt Piedzīvojumu parkā vai Pludmales akvaparkā?
  • Kādus darbus ir nācies veikt iepriekš (tai skaitā palīdzība vecākiem vai radiniekiem, draugiem)?
  • Kāds ir bijis visinteresantākais darbs, ko esi darījis, bet kāds darbs nav bijis piemērots tev?

Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā un tiks uzaicināti uz darba pārrunām.

Īss apraksts par vakancēm:

Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu un kasi. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešamas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.754 EUR/h.

Klientu apkalpošanas speciālisti -

  • Virvju trasē – jāveic instruktāža “Kaķa takas” apmeklētājiem, jāuzmana drošības ievērošana no “Kaķa takas” apmeklētāju puses. Nepieciešamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, laba fiziskā sagatavotība. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma, darba pienākumu ietvaros var būt nepieciešams darboties augstumā. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.754 EUR/h.
  • Atrakcijās – jānodrošina klientu apkalpošana atrakcijās, jāuzmana drošības ievērošana no Piedzīvojumu parka apmeklētāju puses. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes no 2.337 EUR/h.

Glābējs – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar peldbaseinu uzraudzību, apmeklētāju uzvedības kontroli, kā arī palīdzības sniegšanu apmeklētājiem nepieciešamības gadījumā. Nepieciešama augsta atbildība pret darbu, latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, laba peldētprasme un fiziskā sagatavotība, prasme sniegt pirmo palīdzību. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes sākot no 2.337 EUR/h.