Aicinām darbā atsaucīgus, draudzīgus un laipnus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora un klientu apkalpošanas speciālistu amatiem darbam septembrī, ko ir iespējams apvienot ar mācībām vai studijām.

Īss apraksts par vakancēm:

Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu un kasi. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešamas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.838 EUR/h.

Klientu apkalpošanas speciālisti -

  • Virvju trasē – jāveic instruktāža “Kaķa takas” apmeklētājiem, jāuzmana drošības ievērošana no “Kaķa takas” apmeklētāju puses. Nepieciešamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, laba fiziskā sagatavotība. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma, darba pienākumu ietvaros var būt nepieciešams darboties augstumā. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes 2.838 EUR/h.
  • Atrakcijās – jānodrošina klientu apkalpošana atrakcijās, jāuzmana drošības ievērošana no Piedzīvojumu parka apmeklētāju puses. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Darba samaksa pēc stundas tarifa likmes no 2.663 EUR/h.

Pieteikties darbam iespējams, nosūtot CV uz e-pastu . Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kuri iekļūs otrajā kārtā un tiks uzaicināti uz darba pārrunām.