Olimpiskais centrs “Ventspils” ir dibināts pirms vairāk nekā 20 gadiem, un šobrīd tas ir viens no Ventspils pilsētas izaugsmes stūrakmeņiem. Sekojot pilsētnieku sporta aktivitātēm un uzklausot viņu iniciatīvas, Olimpiskajā centrā “Ventspils” šobrīd ir attīstītas dažādas struktūrvienības, bet cik daudz par tām zini Tu?

Izaicinām pārbaudīt sevi, piedaloties konkursā “Ko Tu zini par Olimpisko centru “Ventspils”?”

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāsniedz atbildes uz 18 konkursa jautājumiem. Atbildes var iesniegt līdz 2.novembrim, bet konkursa izloze notiks 7.novembrī, kad no visiem pareizo atbilžu iesniedzējiem tiks izlozēti 5 laimīgie, kas iegūs balvas no Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēm.

KONKURSA JAUTĀJUMI

Konkursa noteikumi

 1. Konkurss “Ko Tu zini par Olimpisko centru “Ventspils”?” norisinās no 26.oktobra līdz 2.novembrim, kura laikā konkursa dalībniekiem līdz 2.novembra plkst. 17:00 jāiesniedz atbildes uz 18 (astoņpadsmit) jautājumiem, kas publicēti Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapā www.ocventspils.lv, saņemti pastkastītē vai kādā no Olimpiskā centra “Ventspils” objektiem.

 2. Atbildes uz konkursa jautājumiem var iesniegt kādā no šiem veidiem:

  • Aizpildot atbilžu anketu un ievietojot to konkursam paredzētajā kastītē kādā no Olimpiskā centra “Ventspils” objektiem to darba laikā.

  • Elektroniski nosūtot vēstuli uz e-pastu:  ar norādi "Konkursam", un norādot atbildes sekojošā formā: “Jautājuma numurs – Jūsu atbilde”, piemēram, 1-a, 2-b, 3-c, 4-a, utt., kā arī norādot savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. Atbildes tiks pieņemtas arī, ja drukātajā materiālā aizpildītā anketa būs nofotografēta vai ieskanēta un nosūtīta uz iepriekš norādīto e-pastu.

  • Aizpildot anketas elektronisko formu - http://www.ej.uz/ocfotokonkurss

 3. Konkursa izloze notiks trešdien, 7.novembrī, plkst.16:00. 

 4. Konkursa rezultāti tiks izziņoti Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapā www.ocventspils.lv, kā arī Olimpiskā centra “Ventspils” sociālo tīklu kontos: facebook.com/ocventspilstwitter.com/OC_Ventspilsdraugiem.lv/ocventspils un instagram.com/ocventspils. Organizatori ar uzvarētājiem sazināsies personīgi. 

 5. Konkursa nolikums pieejams mājas lapā www.ocventspils.lv.

 6. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu  vai zvanīt pa tālr. +371 636 22587.

Vēlam veiksmi!