Jau trešo gadu biedrība Matisons Runner's Club rīko gada sirsnīgāko pasākumu - Labdarības skrējienu Ventspilī, kas notiks sestdien, 21.decembrī, šogad aicinot palīdzēt īpašajam bērniņam - Sanijai.

Norises vieta un laiks:
Ventspils Piedzīvojumu parks, 21.decembris, plkst.12:00 (reģistrēšanās no plkst. 11:00, muzikāli priekšnesumi - plkst. 11:30; starts - plkst. 12:00).

Sanija ir 10 gadus veca meitene no Tārgales, kura ar savu dvīņu māsiņu pasaulē nāca 7. grūtniecības mēnesī. Sanijai ir smagas formas cerebrālā trieka, runāt meitenīte iemācījās 3 gadu vecumā. Tomēr, neskatoties uz sākotnējām ārstu prognozēm, meitenīte sava attīstībā ir ļoti progresējusi. Sanija jau trešo gadu apmeklē Tārgales pamatskolu, kurā ir ļoti iejutusies. Lai Sanija spētu kopā ar savu kuplo ģimeni pārvietoties automašīnā, viņai ir nepieciešams īpašs pozicionējošs autosēdeklītis, kuru mēs kopējiem spēkiem varam palīdzēt iegādāties.

Labdarības skrējienā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis, kurš vēlas ziedot, atbalstīt un sniegt palīdzību tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams.

Kopā mums izdosies!