SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”” struktūrvienība Piedzīvojumu parks aicina darbā remontstrādnieku uz pilnu darba slodzi sezonas darbam (līdz 31.10.2020).

Amata pienākumi: uzturēt Piedzīvojuma parka tehniku, aprīkojumu un inventāru tehniskā kārtībā, veikt nepieciešamo remontu. Uzstādīt, sezonai beidzoties, novākt aprīkojumu. Veikt teritorijas tīrīšanas un uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri.

 Prasības pretendentam:

  • vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • pieredze tehnisku darbu veikšanā;
  • valsts valodas zināšanas normatīvajos aktos noteiktajā līmenī;
  • atbildības izjūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt profesionālā un dinamiskā komandā, labus darba apstākļus;
  • bruto atalgojumu 630 EUR mēnesī;
  • sociālās garantijas.

Pieteikumu uz vakanci, iekļaujot dzīves un darba aprakstu (CV), lūdzam sūtīt Olimpiskajam centram “Ventspils” uz e-pastu: līdz š.g. 29.maijam vai arī iesniegt personīgi personāla lietvedei — sekretārei administrācijas birojā, Sporta ielā 7/9, Ventspilī, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 (pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00 un piektdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00), ievērojot pusdienas pārtraukumu no plkst. 12.00 līdz 13.00. Uzziņas pa tālruni 26633773.