Nedēļas nogalē aizvadītajos Ventspils pilsētas svētkos liels apmeklētāju pieplūdums bija vērojams ne tikai pilsētas svētku galvenajās norises vietās, bet arī Olimpiskā centra “Ventspils” pārvaldītajos izklaides un atpūtas objektos Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā. 

Vispopulārākais apmeklētāju skaita ziņā pilsētas svētku laikā ir bijis Piedzīvojumu parks, tajā trīs svētku dienu laikā pabijuši aptuveni 11 200 cilvēku. No tiem ap 1500 cilvēki baudījuši Kantrī mūzikas pasākumu, kas jau tradicionāli piektdienas vakarā norisinājās Piedzīvojumu parkā. Šogad kantrī mūzikas vakarā uzstājās Aivars Birzmalis ar grupu.

Piedzīvojumu parku iecienījušas ģimenes ar bērniem un no atrakcijām vispieprasītākās šajās svētku dienās bijušas jaunās piepūšamās atrakcijas “Osta” un “Kuģis”. Apmeklētāji labprāt arī kāpa līdz kalna virsotnei, kur apskatāma staltbrieža skulptūra un ir iespēja baudīt skaistu skatu uz visu pilsētu no augstāka skatu punkta. Kopumā Piedzīvojumu parks piedāvā vairāk kā divdesmit dažādas atrakcijas.

Ūdens izklaides vairāk bijušas pieprasītas iekštelpās. Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumus svētku laikā izmantojušas 22018 personas, bet ūdens izklaides svaigā gaisā Pludmales akvaparkā izvēlējušies 650 apmeklētāji.