Šosezon visiem sporta un aktīvās atpūtas cienītājiem Piedzīvojumu parkā ir jauns pakalpojums - iespēja izīrēt skrituļslidas un skrituļslidošanai nepieciešamo inventāru – aizsargu komplektu un aizsargķiveri. Skrituļslidas iespējams izmantot ne tikai Piedzīvojumu parka teritorijā, bet arī braucieniem pa Ventspils pilsētas veloceliņiem.

Skrituļslidu cena par pirmo stundu 2.50‎‎€ par pāri, bet par katru nākamo stundu tikai 1.00‎€ par pāri.

Inventāra cena:

  • aizsargu komplekta (plaukstām, elkoņiem, ceļgaliem) izmantošana: 1.50‎€ par apmeklējumu;
  • aizsargķiveres (skrituļslidošanai) izmantošana: 1.00‎€ par apmeklējumu

Laikā, kad Piedzīvojumu parka pakalpojumi ir pieejami tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, arī skrituļslidu izmantošanu nepieciešams iepriekš pieteikt pa tālruni 28611333.

Ar iepriekšēju pieteikšanos Piedzīvojumu parkā var izmantot arī veikparka un peintbola spēles pakalpojumus. Veikparka pakalpojumu izmantošana jāpiesaka pa tālruņiem 27370666 vai 28611333​, bet peintbola spēle jāpiesaka pa tālruni 28288484. Informācija par pakalpojumu cenām atrodama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lv

Pirms Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas un sporta bāžu apmeklējuma ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Sporta bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.