Ventspils piedzīvojumu parks ir apmeklētākais tūrismu objekts pilsētā, kā arī uzņēmums ar lielāko skaitu, kas nodrošina darba pieredzi jauniešiem – tā ir iespēja uzlabot valodas zināšanas, komunikācijas prasmes, atbildības sajūtu, kā arī iepazīt jaunus draugus un nopelnīt naudu sen kārotam sapnim.


Lai kopīgi sasniegtu mērķus, Piedzīvojumu parks aicina darbā atsaucīgus, draudzīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz Piedzīvojumu parka administratora, atrakciju instruktora un virvju trases instruktora amatiem.


Tāpat aicinām pieteikties skolēnus no 16 līdz 20 gadu vecumam vasaras praksei darbā par instruktoriem atrakcijās. Vasaras prakse jeb skolēnu nodarbinātības projekts tiek īstenots sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un Ventspils pilsētas pašvaldību, un tā ir espēja katram skolēnam vienu mēnesi strādāt uzņēmumā un saņemt par to atalgojumu. Izvēloties jauniešus, galvenokārt, tiks vērtēta viņu motivācija, attieksme pret darbu un
komunikācijas spējas. Pieteikties darbam un skolēnu praksei iespējams līdz 19.aprīlim, aizpildot un iesūtot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu .


Pēc pieteikuma saņemšanas notiks darba pārrunas, kā rezultātā tiks nokomplektēta komanda. Izvēlētajiem pretendentiem būs lieliska iespēja jau maija mēnesī mācīties komunikācijas un apkalpošanas kultūru pie zinošiem un pieredzes bagātiem speciālistiem.


Īss apraksts par vakancēm:

  • Instruktors atrakcijās – jānodrošina klientu apkalpošana atrakcijās. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu.
  • Instruktors Kaķa takā – jāveic izstruktāža Kaķa takas apmeklētājiem, jāuzmana drošības ievērošana no Kaķa takas apmeklētāju puses. Nepieciešamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, laba fiziskā sagatavotība. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma, darba pienākumu ietvaros var būt nepieciešams darboties augstumā.
  • Administrators – galvenie darba pienākumi ir saistīti ar apmeklētāju apkalpošanu, biļešu izsniegšanu un kasi. Nepieciešamas labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu. Nepieciešanas latviešu un krievu valodas zināšanas. Pieteikties vakancei no 18 gadu vecuma.


Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties pa tālruni: 22025920